Odpylacz tkaninowy workowy

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu asortymentowi w strukturze worków filtracyjnych z dalekich przedmiotów a o innym kształcie oraz dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w każdej gałęzi przemysłu, w jakim występuje problem z nieczystym powietrzem dochodzącym w toku przemysłowym.

Bardzo powszechne - filtry modułowe, które stosowane są głównie w sferze drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra wykonują swoją wartość oraz przy odciąganiu różnych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W własnej ofercie mamy zarówno wielkie wartości modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy i delikatne odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się dużą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do szczupłych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z opinii na domową budowę posiadają silną przestrzeń filtracyjną.

Bardzo długa gama proponowanych odpylaczy daje nam optymalny dobór maszyny do spraw klienta. Więcej wiedz o naszej możliwości można osiągnąć na bliskiej stronie internetowej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są tanie w grupy przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry czerpiące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zaznajomienia się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie również w Twojej firmie wykonanie i da utrzymać w nim czystość, natomiast w ciągu zimy w zespole recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.